Powrót do aktualności

Enamor partnerem konferencji TRANSNAV 2017

W dniach 21-23 czerwca odbyła się dwunasta edycja TRANSNAV – konferencji organizowanej przez Wydział Nawigacji Akademii Morskiej w Gdyni. Wzorem lat ubiegłych firma Enamor włączyła się do grona sponsorów tego wydarzenia.

– Jest nam niezmiernie miło po raz kolejny uczestniczyć w zorganizowanej przez Akademię Morską konferencji TRANSNAV, której tematyka tak ściśle nawiązuje do przedmiotu naszej działalności- mówi prezes firmy Enamor, Maciej Rek, po czym dodaje, że tylko aktywna współpraca między światem nauki a biznesem może gwarantować stały i zrównoważony rozwój całej branży morskiej.

Konferencja, która trwała trzy dni, zgromadziła ponad dwustu uczestników z całego świata. Podczas tegorocznej edycji jednym z prelegentów była Berit Lunde Heltne, która reprezentowała firmę Xylem –  partnera firmy Enamor.

– Tematem prezentacji naszego partnera były najnowsze technologie wykorzystywane do monitorowania warunków hydrograficznych i meteorologicznych w celu poprawy bezpieczeństwa nawigacji i środowiska naturalnego – mówi Filip Papierz, kierownik działu handlowego firmy Enamor, po czym dodaje, że konferencja TRANSNAV to nie jedyne miejsce, w którym można bliżej zapoznać się z prezentowanymi przez firmę Xylem rozwiązaniami dla branży morskiej.   – Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy Xylem już dziś zapraszam na targi BALTEXPO, podczas których przedstawiciele firmy  Xylem zaprezentują swoje produkty na stoisku ENAMOR.